aerocentras logo
Kiekvienas turi kartais paskraidyti

Rezervacija

Įrašykite savo kontaktinius duomenis, bei kitą svarbią informaciją. Susisieksime su Jumis iškarto, kai tik gausime jūsų užklausą. Iškilus klausimams arba norėdami rezervuoti paslaugą telefonu, skambinkite mums.

Romantiškas skrydis virš Trakų (2 asmenims)

Atgal
Kaina: 280.00 Eur 255.00 Eur

Puiki pramoga ieškantiems romantikos bei šiek tiek ekstremalių pojūčių. Lėktuvu per kelias minutes pakilsime į dangų bei padebesiais skrisime link Trakų, perskrisime Trakus, Galvės ežerą ir apsuksime kelis ratus virš nuostabios Trakų pilies. Padovanokite paukščio skrydį ir nuostabias akimirkas danguje savo artimiesiems!

Veiksmo trukmė
30 minučių nepakartojamų vaizdų, kurie ilgam išliks Jūsų atmintyje...

Kaina: 280 EUR

Dalyviai:
Skrydis skirtas dviems asmenims.
 
Oro sąlygos
Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms visus metus, tačiau žiemą skraidoma rečiau.
 
Kita svarbi informacija
Bendras keleivių svoris negali viršyti 250 kg.
 
Pastaba: neskraidiname asmenų apsvaigusių nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų; neskraidiname  gyvūnų.

Būtina išankstinė registracija telefonu +37061526006 arba el.paštu info@aerocentras.lt

Lėktuvu per kelias minutes pakilsime į dangų bei padebesiais skrisime link Trakų, perskrisime Trakus, Galvės ežerą ir apsuksime kelis ratus virš nuostabios Trakų pilies.
Skrydis prasideda Aukštadvario regioninio parko apžvalga. Tai vienas iš gražiausių pietryčių Lietuvos kampelių, vaizdinga ir išraiškinga vietovė, kurios paviršius turi didžiausią reljefo įvairovę Lietuvoje: kalvos, kalvagūbriai, daubos, kuriuos  jungia masyvūs kloniai su paryškintomis upėmis ir upeliais. Prieš akis atsiveria įvairiame aukštyje tyvuliuojantys ežerai - Vilkokšnis, Neporas, .... ir dar 23 kiti.
Kelionę tęsiasi virš ežerų Ilgiai, Veisiai, Alsakys, Monis, Monaitis, Sietas ir kitų mėlynakių, kurie stebins savo formomis iš paukščio skrydžio.
Trakų Nacionalinio parko branduolys – Trakų salos ir Pusiasalio pilių kompleksas. Nuostabus Trakų senamiestis, besidriekiantis siaurame pusiasalyje tarp Galvės, Totoriškių ir Bernardinų ežerų. Šalia yra vienas švariausių – Akmenos ežeras, taip pat Skaisčio, Lukos, Bebruko, Plomenos, Margio ir kiti 9 ežerai, kuriuos jungia kraštovaizdžio įvairovė.
Visą tai  siūlome pamatyti  paukščio skrydžio metu. Kiekvienas, čia apsilankęs bent kartą, sugrįžta vėl ir vėl, nes yra dėl ko. Linkime nepakartojamų įspūdžių!
 


 

Komentarai

liko simbolių: 512